web

Jíž několik let tvoříme weby za lidové ceny. Stavíme na léty ověřených technologiích a postupech a proto jsou s námi naši zákazníci nadmíru spokojení. Váš Web postavíme na uživatelsky přívětivých platformách, které jsou ověřené a dlouhodobě fungují bez technických problémů.

Ceník

Cena u všech služeb je konečná. V ceně každého webu je: Nastavení emailů. Nahrání obsahu (článků, stránek, menu, kontaktu, hlavičky, patičky). Poskytnutí uživateli přihlašovacích údajů. Online technická podpora. Všechny texty a grafické podklady musí dodat zákazník.

Webová stránka

To samé co Web BLESK a k tomu navíc:
Web se základní šablonou bez výrazných úprav. Kontaktní formulář. Mapa. Galerie. Možnost přidávat články. Vlastni menu, hlavička a patička. Změna barev šablony dle přání zákazníka.. Šablona z části upravená podle přání zákazníka. Konzultace o délce jedné hodiny. Jeden banner. Vnucení vyhledávačům.

Doba dodání: 7 – 10 dní.
5999,- Kč

E-shop

To samé co E-shop BLESK a k tomu navíc:
Eshopový systém. Zákaznické účty. Optimalizace. Generátor faktur. Nastavení možností dopravy a platby. Šablona z části upravená podle zákazníka. Konzultace o délce jedné hodiny. Jeden banner zdarma. Vnucení vyhledávačům.

Doba dodání: 10 – 15 dní.
6999,- Kč

Doplňkové služby

Vytvoření loga – 599,- Kč
Vytvoření baneru – 499,- Kč/ kus
Set fotografií prostor či personálu – 1999,- Kč (max 30 fotek)
Produktové fotografie – 59,- Kč / produkt
Nahrání produktu na e-shop – 29,- Kč / produkt
Spárování s Heurekou – 599,- Kč

Paušální služby

Máte nový web, a co dál? Nabízíme Vám možnost se o něj starat, aktualizovat jeho obsah a grafický vzhled. Zaplaťte paušální částku měsíčně a mějte hlavu čistou, o Váš web se postarají profesionálové.

Měsíční servis

Provedeme na Vašem webu až 10 textových úprav a jednoduchých úprav funkčnosti (nové položky menu, změna emailových adres, nahrání článků, vložení produktu).
300,- Kč měsíčně.

 

Napište nám

Zaujala Vás naše nabídka? Nebo si naopak nejste jisti a máte plno otázek? Jsme tu pro Vás! Neváhejte nás kontaktovat.